توکن امنیتی نت بد SecurityToken

معرفی توکن رمزیاب (One Time Password)

    توکن های ایجادکننده رمزعبور یکبار مصرف یکی از روش های نسبتا جدید و بسیار قابل اعتمادی هستند که می توان به منظور احراز هویت کاربران استفاده نمود. سیستم های احراز هویت بر مبنای رمزعبور انواع گوناگونی دارند و بسته به مورد کاربردشان از فناوری های مختلفی بهره می گیرند.
    PassBod سامانه احراز هویت دوعاملی شرکت رستاک است که شامل یک نرم افزار سرور (جهت مدیریت و احراز هویت کاربران) و دستگاه تولید رمزعبور پویا می باشد و قابلیت اجرا بر روی بستر های سخت افزاری و سیستم عامل های مختلف را بوده و با مقیاس پذیری فوق العاده خود می تواند به طور همزمان از تعداد بسیار زیادی کاربر پشتیبانی به عمل آورد. البته استفاده از این راهکار برای سازمان های کوچک و متوسط نیز مقرون به صرفه بوده و مزایای امنیت را در کنار انعطاف پذیری بالا در اختیار قرار می دهد. همچنین امکان پیاده سازی سفارشی این سیستم برای کاربردهای خاص یا بر اساس الگوریتم های سفارشی و بومی وجود دارد.

    توکن های رمزیاب نت بد در دو مدل پس بُد پایه (BassBod Basic) و پس بُد یو اس بی (BassBod USB) ارائه می شوند که جهت مشاهده جزئیات بیشتر در خصوص PassBod Basic اینجا و برای BassBod USB اینجا را کلیک کنید.