توکن امنیتی نت بد SecurityToken

NetBod Server

    یکی از معضلاتی که استفاده از امضای دیجیتال و توکن های امنیتی را به خصوص در سایت ها و نرم افزارهای آنلاین با دشواری مواجه نموده است، در دسترس نبودن نرم افزارهای  کاربردی مناسب، کاربرپسند نبودن گزینه های موجود و پیش نیازهای لازم جهت کار با این سیستم هاست (مثلا کاربران نیازمند نصب و پیکربندی نرم افزارهای جانبی یا ماژول های موردنیاز می باشند که دانلود، نصب و به روز رسانی آن ها خود یک چالش مهم تلقی می شود).

    NetBod Server راهکاری است که این مشکلات را به طور کلی رفع نموده و امکان استفاده از امضای دیجیتالی، رمز یکبار مصرف، امکانات رمزنگاری و سایر قابلیت های توکن امنیتی نت بد را به ساده ترین شکل ممکن و بدون نیاز به نصب و پیکربندی نرم افزارهای جانبی فراهم آورده است. امضای دیجیتالی آسان شاید یکی از مهم ترین مزایای نت بد سرور برای کاربران باشد.

    سرویس دهنده نت بد در حال حاضر امکان دسترسی به توابع PKS#11 را از طریق واسط برنامه نویسی جاوااسکریپت به صورت مستقیم از درون مرورگر و بدون نیاز به هیچ نرم افزار یا ماژول یا پلاگین دیگری در اختیار قرار می دهد، بدین ترتیب کاربران بدون نیاز به درگیر شدن با مسائل حاشیه ای و مباحث نرم افزاری دیگر، به سادگی می توانند از امکانات ماژول رمزنگاری یا همان توکن امنیتی خود در سایت ها و نرم افزارهای تحت مرورگر استفاده کنند. نت بد سرور تمام پیچیدگی های فعلی را از دید کاربر مخفی کرده و یک مزیت آشکار برای مدیران سایت ها محسوب می شود و آن ها را قادر می سازد به ساده ترین شکل ممکن امنیت کاربران خود را در بالاترین سطح تأمین نمایند.

برای کسب اطلاع بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید.